Yoksa siz hala…

Editör

16 Ocak 2014

11 Yorum yapılmış “Yoksa siz hala…

  1. İman, vicdan, insanlık, namus, duyarlılık ,huy güzelliği, saygı ve sevgi, düşünceli olmak !
    Çok haklısın hocam. İnşallah akılları tatilden hala dönemeyenler için yol gösterici olacaktır bu paylaşımlarınız.

  2. Onların kişiliği öyledir belki.Hallerinden memnunlardir kimbilir…Ne derler ; Akıl yaşta değil baştadir.

  3. Ergen yakıştırması, yazınıza sebep teşkil eden kişiler hafif olmuş bence hocam.Bunu da sizin hassasiyetinize bağlıyorum.İçi boş, içgüdüsel hareketlerine sınır koyamayan, fütursuzca hareket eden bu kişiler aslında çocukluk dönemini baskı altında geçiren bireyler olmalı. Ki bu aslında bir iç isyanın bize yansıması.Ne diyelim, Allah hepimizin yardımcısı olsun.

  4. Ergenlik zor iş hele ki şimdinin ergenleri insan tanıyamıyor karşısındakini. Ama doğal olarak olması gereken şeyler bunlar sinirlenmeler,alınganlıklar vs. sonuçta dediğiniz gibi duyguların hakimiyeti altındalar.Ama ben şuna inanırım ki bir insan ne kadar duygularının hakimiyeti altında olursa olsun, eğer o insanın imanı kuvvetliyse,- bence imanın yaşı yoktur- vicdanlı ise ve biraz da sabırlı ise o kişinin ergenliği de ondan sonrası da gayet sağlam bir gidişat içerisinde olur. bence..:)

  5. Bana kalırsa bu ergenlik değil,burada başka bir konu söz konusu. Öyle olsa, tüm erkekler ergenlikten çıkamamışlar listesinde başı çekerlerdi..

  6. hocam ne yazdığınızdan çok üslubunuz çok hoşuma gidiyor ellerinize sağlık tebrik ediyorum sizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir