Satılık Gülücükler

fake smiling
Editör

28 Aralık 2017

6 Yorum yapılmış “Satılık Gülücükler

 1. Ya ömrümüzün kıymetli saatlerini harcayıp sıra bekleyeceğiz ya da ömrümüzü harcayarak kazandığımız paraya kıyacağız çok güzel ifade tam noktayı koymuş maalesef doğru bir tespit , hangi kurum olursa olsun insana insan olduğu için değer veren insanlar gerek

 2. Yorum : Doğru söze ne denir?
  Metnin konusu : Yaşasın koca karı ilaçları

  Çok doğru bir konu seçimi ve ele alış biçimi,tebrikler

 3. Aynen azarlanmaktan ziyade resmen hararetli, gergin anlatış şekilleri insanı rahatsız ediyor. Bir o kadar yüzlerine yansıyor ki uyardığın zaman da kavga etmeye müsait oluyorlar ve de karşısındaki insana insani yaklaşım göremiyorsun çok yazık gerçekten.

 4. Daha iyi hizmet güler yüz insanca davranılmak ve ilgi kesinlikle katılıyorum. Ve şunu eklemek istiyorum sahte de olsa hepimizin ilacı aslında ilgi şefkat ve güler yüz. Parası ile de olsa. Böylesi bir zamanda yaşıyoruz. (Zamanı suçlamak ta ne kadar doğru bilemedim ama)
  Her ikisini de kullanan birisi olarak ☺️ Bence zaman bütçe ve o günkü ruh haliniz olarak tercih edin.

  Tabi bide aile hekimlerimiz var lütfen es geçmeyelim..

  Güzel bi konu tebrikler..

 5. Zaman mı para mı… Evet, günümüzdeki durumu açıklayan daha doğru bir ifade olamaz.. Sadece sağlık değil, her konuda geldiğimiz nokta bu…

 6. merhabalar, öncelikle iletişim formunuz çalışmıyor. lütfen bu yorumu yayınlamayın. az önce de yorumlar onaysız yayınlanıyor mu deneme amacıyla bir spam yorum gönderdim.
  sitenizde zeritte adına yapılmış olan tüm yorumları kaldırmanızı rica edebilir miyim?
  örneğin bu linkte bir adet var: http://aruchan.blog/yuzugun-esrari/
  çok teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir