Minecraft yasağı üzerine

Editör

19 Mart 2015

7 Yorum yapılmış “Minecraft yasağı üzerine

 1. Ben oyunun adını duydum ama hiç oynamaya fırsatım olmamıştı ki çok da severim oyun oynamayı ama yine de sizin kaleminizden çıktığı için okudum yazınızı sonuna kadar. Ne yazsanız okunuyor ne diyeyim ki… 🙂 Ve asıl konumuza gelecek olursak, maalesef ki bazı mevkilere gelmiş insanlar hala nasıl bir durum içinde olduğumuzun farkında değil, ya da farkına varmak istemiyorlar ve böyle boş denilebilecek işlerle uğraşıyorlar. onu yasakla bunu yasakla nereye kadar devam edecek acaba merak ediyorum.

 2. Mesele Gündem değiştirmek siz hala anlamadınız mı bunların derdi çocukları korumak filan değil ortalık Bonazi ölümleriyle dolup taşarken oyun yasaklamak sadece algı yönetmek. Birde bunlar okuyan, düşünen, üreten insan istemiyor. Sorgulamayan, kabul eden, biat eden sürüler istiyor.

  1. Maalesef çok haklısnz adamlarn tek derdi gündem değiştirmek ösym sorularına değil Çanakkale zaferi ile gurur duyun diyerek konuyu değiştirmeye çalışan kurumlarn olduğu bir devletten ne beklenirki

 3. malesef bu oyunları oynayan birisi değilim oytun hakkında da bir fikrim yok aynen sizin gibi ama sadece yasaklamanında bir çözüm olmayacağına bende katılıyorum. verghi ödemeyi reddettiği fikri daha aklı yatkın geliyor

 4. Kesinlikle bir bit yeniği var ki yasaklıyor yoksa şu anki hükümet çocuklarımızın okumasını,düşünebilmesini ve sağlıklı yetişebilmesini zerre umursamıyor!

  Kendi çocuklarını umursarlar zaten kendileri bakan milletvekili vb. olduğu için(sözüm varsa meclisten dışarı) herşeyleri tastamam niye bizim çocuklarımızla ilgilensinler? Her türlü imkan haketmedikleri halde geliyor zaten.

  Soruyorum buradan: Madem gelişimi engelliyor sosyal çevreden uzaklaştırıyor ve arkadaşlık ilişkilerine zarar veriyor Wolf Team gibi tehlikeli bir oyunu niye yasaklamıyorsunuz?
  Youtube’da wolf team oynayan çocukların gösterdiği hırçın agresif,yakıp yıkan adeta canavarlaşmış çocukların videoları var. Bunu gibi bir sürü oyun var. Görmediğinizden mi yoksa wolfteam devlete olan vergisini tam ödüyor bir dediğinizi iki etmediğinden mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir