Kimin evi daha şahane?

Editör

3 Mart 2015

11 Yorum yapılmış “Kimin evi daha şahane?

 1. Güzel bir konu değinmişsiniz tebrik ederim. Tavsiye; Mehtap TV Cumartesi Akşamları çıkan Aile Rehberi, Irmak TV Çarşamba Akşamları Bizim Yuvamız bu programları izlemenizi tavsiye ederim tam aile programlarıdır.

 2. Ben gündüz evde olsamda tv izlemiyorum.Tv açıksa çizgifilm kanalı açıyorum.Akşamlarıda beni bağlayan çok birşey yok.Trt haber’de ömür dediğin diye bir program var.Tv tarihinde gelmiş geçmiş en kaliteli programlardan bana göre.O evlilik ,tarz programlarından bahsedip değer katmak istemiyorum,o kadar ki migdemi bulandırıyorlar..

 3. Genelde kapalı oluyor bizim evde televizyon. Zaten 5 yıldır yazlar hariç izleyemiyordum. Bu üni nin ara döneminde eve gittiğimde iyice soğumuş olduğumu fark ettim. Zaten evde de kardeşim de dahil kimse izlemiyor. Bende can sıkıntısından mecbur.

 4. TV’ de pek program izlediğimi söyleyemem. Genelde ”denk gelirse” izliyorum. O da yatarken tv karşısında. 🙂 Aslında ben hep neşınıl cografik izlerim ama neyse. 😀

  Özetle genelde CNBCE ve e2 deki dizilere bakarım ve çıkarım. Yerli dizi hiç izlemem. Bi Leyla ile Mecnun vardı o da bitti. Onun dışında denk getirebilirsem tek tük teknoloji programlarına bakarım.

 5. Çok şükür tv beni esir almadı.Arada bir bakarım belli proglamlara dizi asla izlemiyorum zaman dilimi hem bana uygun olmuyor hem de konuları bana çok gerçek dışı geliyor.Güzel bir konuya değinmişsin.

 6. valla imkanı olanlar için belgesel kanalları discovery, history, gibi seçenekler mükemmel yoksa da internetten yinede belgesel diyorum

 7. Televizyon izlemeyi pek sevmiyorum nadir olarak bazı programları takip ediyorum denk gelirse.
  Gündüz kuşağı tam bir rezalet olduğunu düşünüyorum ve insanlar bu kadar boş zamanı bulup bu programlara nasıl vakit ayırdıklarını bilemiyorum.

 8. Maalesef çok ama çok haklsn bir çok izlenmemesi gereken dizi vb. çocuklu ailelerin olduğu evlerde izleniyor ben daha ortaokula giden biri olarak bile dizi vb. şeyler izlemiyorken büyüklerin aldatmalı/evlenme progamı (eş aamıyanlarn bile)/insanları küçük duruma düşüren tv progamları izlemleri çok yanlş birde samanyolu vb. Alay ederler sanki evlenme progamları muhteşemmiş gibi

 9. Sonuna kadar katılıyorum sana:) Kanal ismi vermeyeyim anlamışsınızdır 8 li bişey diğeride şov mov kanalı resmen yaşam emici oldular. Yaptıkları programlar ile.

 10. Güzel bir konu ve doğru saptamalar. Özellikle Evim Şahane programı hakkında o dış sese bende kıl olmuyor değilim. Benim evime gelseler (ki şu an oturduğum ev tam daistedikleri gibi her yeri akan, her yeri böcekten geçilmeyen) aynı şey benim de başıma gelecek. İnsanlar tamam seviniyor ancak bir bakıma da küçük düşüyorlar. Hayrına yapmıyor ki adamlar reklamları oluyor reytingleri artıyor zaten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir