Huzur Sokağı

Editör

17 Haziran 2012

5 Yorum yapılmış “Huzur Sokağı

  1. Yavuz Bahadıroğlu dedin de aklıma geldi . Buhara Yanıyor ve Elveda Buhara kitaplarını bir çırpıda okuduğumu hatırlıyorum.Hele ki Elveda Buhara’nın sonunda boğazımın düğümlendiğini de hatırlıyorum….

  2. “Aman Allahım! Bu kitap mı benim en sevdiğim, en beğendiğim roman? Her satırı, her sayfası cemaat propagandasıyla doluydu. Ayrıca çok çocuksu gelmişti bana.” Bir zamanlar bende severek bu romanı okumuştum. Çocuksu gelmesi normal olabilir ama Diğer yazılarını da okuduğumda bu yorum size hiç yakışmamış. İnşallah iç dünyanızda bir çatışma yaşamıyorsunuzdur.

  3. Sayın Yazar: Ön yargıları kırmak atomu parçalamaktan zormuş. İlk okuduğunuzda sizde cemaat düşüncesi yoktu. Daha sonraki aşamada cemaat düşüncesi oluştu. Bu kitabın yazıldığı yıllarda bu tür eserlerle nice insanlar imanını kurtardı ve bataklıktan çıktı. Kitaba böyle bir yorum yapmanız size yakışmamış.

  4. Benim de bir numaralı kitabımdır Huzur Sokağı…Hiçbir kitabı 2. kez okumadım istisnası da sadece bu kitaptır.2. defa okumak istediğinizde kitapta hiçbir değişiklik olmamış sizde olmuş sanırım.Başkasına hediye etmişseniz en azından biri daha okumuş olacağından minnettarım size.Hakkınızda hayırlısı olsun diyeyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir