Hummingbird Güncellemesi Blog Sahiplerini Nasıl Etkileyecek?

Editör

4 Ekim 2013

5 Yorum yapılmış “Hummingbird Güncellemesi Blog Sahiplerini Nasıl Etkileyecek?

  1. merhaba, bilgilendirici yazı için teşekkür ederim. zamanından beri bu şekilde paylaşımlar yaptığım için umarım işime yarar 🙂

  2. Hummingbird Adwordste Rekabeti Yüksek Ve Maliyetli Anahtar Kelimelere Filitre Uygulayan Bir Sistem.Sitelerimden Birinde Herhangi spam ve ceza sözkonusu olmadığı halde bazı kelimeler ile başlayan sayfaları silmemiş ama birebir aramada göstermiyor.Fakat sıradan kelimelere asla dokunmamış ilk sayfalardaki yerini koruyor.Hitlerini kaybeden sıralamada arkalara düşen bir çok sitenin aslında bir çoğunun tek suçu sitelerinde yüksek rekabet anahtar kelimelerin içermesidir.Bakın Google aramalarda saçma sapan sayfalar site demiyorum tuhaf boş sayfalar ilk sayfada çıkıyor aradığınız içerikle ilgili siteler 4-5.sayfalarda çıkıyor.Yok Kaliteli içerik yok backlinkmiş hepsi yalan.Bunu Fazla devam ettiremez Çünkü Bu Gidişle Türkiye Pazarını Kaybeder.

  3. Google Artık Hizmet Sektöründen Çıkmış Sadece Para almaya programlanmış dönüşmüş bir site.google Avrupada bile haksız rekabet ve adaletsiz sıralama yüzünden mahkemelik durumda sadece bizde değil tüm dünyada uygulamaya başladı bunu.ilk sayfalarda kendi servisleri çıkıyor.Kaliteli içerik diyorsunuz inanın sadece resimlerden oluşan hiç içerik olmayan sadece description bulunan sayfalar ilk sırada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir