Hangi diziyi? Niçin?

Editör

28 Mart 2013

9 Yorum yapılmış “Hangi diziyi? Niçin?

 1. çok yardımcı oldun sayın editör yalnız artık pek izleyemiyomuşsun diye duyduk biz ,kota problemin varmış sanki:))))))))

 2. sayın sayfa yöneticisi sizin gibi değerli bir şahsa sataşan bu uyuz kişiliği esefle kınıyorum…:))) leyla ile mecnun konusundada şunu söyleyeyim olaylarda mantık aramadıktan sonra çok zevkli geliyor..keşke ismail abi gibi bi abim olsa :)))))

  1. Hiç sormayın, işini gücünü bırakmış beni karalamaya çalışıyor sanki eleman:)
   Leyla ile Mecnun konusunda ise; elimde değil, mantık arıyorum maalesef.

 3. sayın çotanak 28 arkadaşım olaylarda mantık aramak gibi bir yeteneğinizin olmadığını zaten biliyoruz yorumumun üzerine mantıksız yorumlar yapmayınız lütfen:)))))

 4. byram 35 kardeşim yazdığım diziyle ilgili bir durum…gerçek hayatta en az sizin kadar mantıklıyımdır..en iyi bilenlerden biride sizsinizdir bunu…buna rağmen bana sataşma cesaretinizden ötürü kutluyorum sizi…çok öpüyorum sizi :)))))

 5. Vallahi ben hiç bir diziyi izlemiyorum daha öncesi de hiç izlemedim.Bir ara benim için üzülme diye sanırım ismi o onu izleyim dedim olmadı çünkü saatler çakıştı tam da akşam yemeği zamanı olmuyor durun ben tv dizi izleyeceğim denmiyor:))

 6. Bende pek dizi hatta tv izleyicilerden değilim 🙂 en son izlediğim yani takip ettiğim dizi ezel di sanırım ha bide karadayı yı biraz takip ettim ancak uzun uzadıya seyretme becerisini gösteremedim aslında izlediğim dizilerin bir çoğunu eşimle vakit geçirmek yada onun gönlünü yapmak adına takip ettim genelde ben diyorum ki kişisel hayatı olan ve bir öğretisi olmayan (komik olanlar hariç) dizileri takip etmiyorum banane başkalarının yaşantılarından ben kendi hayatımı takip edemiyorum birde başkalarının uydurma sıkıntı ve dertlerine katlanamam 🙂 kininize kin, kızgınlığınıza kızgınlık, öfkenize öfke, fesatlığınıza fesatlık, evhamlığınıza evhamlık, çekememezliğinize çekememezlik, vs. dahası bir sürü kötü özelliklerimizi arttırmaya yarayan dizilerden kurtulun yada Allah kurtarsın 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir