Evlendikten Sonra…

Editör

11 Mayıs 2013

16 Yorum yapılmış “Evlendikten Sonra…

 1. Hadi bakalım hayallerin inşaAllah gerçek olur .Çok güzel düşüncelerin ben de az önce köyden gelen taze yeşilliklerin sevinci ile yeni bir post hazırlıyordum senin yazında tam denk geldi.Cem doğal organik gibisi yok değil mi.Peki sütü taze doğalnasıl bulacaksın merak ettim.Yakınların da köy var mı?

 2. 5 kavanozu 100 TL olan bal ararken bi anda kendimi burada buldum :d Güzel hayaller, gerçekleşmeyecek bir şey yok, evlenmeniz yeterlidir hocam gerçekleşmesi için (: O da olur zamanı gelince inşallah (:

 3. Suphi beni buraya getirdi 🙂 bu yazıyı okumamistim,aslında güzel ve doğal br düşünce ama takdir edersin ki uygulaması da biraz imkan gerektiren bir düşünce 🙂 Şimdi sorarım sana,bu maddelerden kaçını yaptın diye:) artık evli bir insansin malum,hem de kaç aylık:)

 4. Son yorumlara bakarken bu yazı dikkatimi çekti. Gerçekten de söylediklerinizin hangilerini yapabildiniz? Bununla ilgili yazı bekliyoruz en kısa zamanda:)))

 5. Ben en çok şu maddeyi beğendim : ” En azından Pazar kahvaltılarını eşime bırakmamak ” 🙂 Ah bazen öyle zor oluyor ki. Pazarsa bize de pazar ama değil mi? 🙂

  Ama tabii Hocam şurdaönemli bir parantez de açmak lazım; o kahvaltıyı hazırlayacağım diye mutfağın altını üstüne getirecekseniz, sonra toplaması bize 3 saate mal olacaksa, kalsın:) Kalsın efendim, biz hazırlarız:)

 6. Vallahi bravo, ben peynir ve tereyagi evde hala yapamadim (kayinvalidem sagolsun, kendisi keci peyniri ustasi sayilir ondan yararlaniyorum). Umarim diledikleriniz kabul olur 🙂

 7. tipik bir köy yaşamı istiyorsunuz anladığım kadarıyla. Aslında bende istiyorum buna benzer şeyler. Mesela yeşillikler içinde bahçeli bir evim olsa ve bahçesinde kendimize yetecek kadar meyve ve sebze eksem. Çocuklarım için küçük bir alan yapabilse ve daha birsürü şey 🙂

 8. Hayaller doğal ve güzel benim de vardı bu tarz hayallerim ama pek gerçekleştirdiğimi söyleyemem. Evlendikten sonra aksine daha monoton bir hayat seni bekliyor. Tabi renklendirmek senin elinde.

 9. Evlilik öncesi ve evlilik sonrası hayat çok farklı gerçekten. Ama öncesinin de, sonrasının da ayrı bir tadı var.

 10. Yaklaşık bir buçuk ay sonra kısmetse bende dünya evine girmiş olucam.. 😀 keyifle okudum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir