Blog yorumları nasıl arttırılır?

Editör

7 Ocak 2014

11 Yorum yapılmış “Blog yorumları nasıl arttırılır?

  1. Yararlı olmuş.Disqus’ı eklemeyi düşünüyorum.Sitemin yorum kısmı kötü duruyor.

  2. Teşekkürler iyi bir konuya değinmişsiniz. Özellikle son paragrafın son cümlesi benimle de ilgili. “Siz yorum yazdıkça benim de daha fazla yazı yazma arzum oluşuyor.” Like veya yorumlar insanı motive ediyor, daha çok yazma isteği uyandırıyor.

  3. Osmanlıca hakkında son zamanlarda çıkan tartışmalar üzerine Osmanlıcayı tanıtan bir rehber hazırlamaya karar verdim. Bu sayfanın daha göz önünde olması, aramalarda üst sıralara çıkması için ne yapmalıyım?

  4. Faydalı ve güzel bir yazı olmuş. Özellikle yorumların cevaplanması bölümüne katılıyorum. Sİtelere gelen ziyaretçiler bir nevi misafir oluyor ve misafir ev sahibine bir şey söylüyor. Eğer ev sahibi buna cevap vermezse o misafir bir daha o eve gelmek istemez ancak sorularına ya da konuşmalarına yanıt bulursa hoş sohbetten ötürü kendini daha yakın hisseder ve sürekli gelmek ister.

  5. tarihvekomplo isimli blog ile adsenseye başvuracağım yorumlarmasınız rica etsem şimdiden teşekkürler

  6. Kendi sitemde yorumlar için WordPress altyapısını kullanıyorum ve memnunum. Disqus’a üyeyim fakat pek hoşuma gitmiyor. WP yorumlarda spam gelmesini engellemek için Akismet isimli eklentiyi kullanıyorum, çok iyi gerçekten. Ayrıca her yorumu onaylıyorum, bu sayede de spam ve küfür içeren yorumları engellemiş oluyorum. Her an yorumları onaylayamam derseniz, akıllı telefona yüklediğim wordpress uygulamasıyla anında bildirimler alıp onayladığımı söyleyebilirim.

  7. Öncelikle yazılarınız tartışılabilir olmalı. kaliteli bir paylaşım (bunun gibi) yorumda yaptırır. gerisi ziyaretçinin itibar göstermesiyle alakalı. Yorum yorumu doğurur demek de yanlış olmaz ayrıca. hayalet yorumlar çok iyi iş görür

  8. Bilgi için teşekkürler. Disqus’a üyelik gerektirmeden yorum yapıldığını hatırlıyordum ama bulamıyordum.
    Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir